Assassin GO

Gerçek İnsanlar İle Savaşın
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 139 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil TR / EN
  • Firma Efe Sar
Assassin GO ile şehrinizdeki diğer kullanıcılar ile savaşın puan toplayın ve ay sonundaki büyük ödülleri kazanın. Pokemon GO tarzo olan Assassin GO ile oyuncular ile rekabet ederek onları öldürebilirsiniz.

Assassin GO oyununun asıl amacı çevrenizdeki oyuncuları etkisiz hale getirmek ve time chipler toplamak. Topladığınız time chipler ile silah ve kalkan alabilir daha iyi silahlar ile saldırı alanınızı genişletebilir veya saldırılardan korunmak için çelik yelek gaz maskesi gibi oyun içi ürünleri alabilirsiniz. 

Oyunun hikayesi 3. Dünya savaşından sonra başlıyor ve korumasız düşen dünyada savaşmak zorlaşıyor gittiğiniz her yerde öldürülebilirsiniz veya bir atom bombası ile yok edilebilirsiniz her zaman time schipler aracılığı ile kalkan alarak kendinizi korkumada tutmanız gerekmekte ve time chipleri toplamak o kadar da kolay değil. 

Turnuvalar sayesinde oynadığınız oyundan ödüller kazanabilirsiniz. Her ay sonunda büyük hediyeler veren Assassin GO ile hem eğlenerek hem de ürün kazanabilirsiniz.  Bu ay telefon veren oyun sonraki aylarda ne gibi hediyeler vereceği belli değil ancak oyunun gidişatına göre ödüllerin yükseltilme durumu bulunuyor.  Oynanış olarak basit bir arayüz ve kolay kullanım sunan Assassin GO çevrenizdeki kırmızı görünen düşmanlarınıza eğer silahınızın menzili yetiyor ise üstüne tıklayarak saldır tuluna basarak saldırabilir ve sonucu ekranınızda görebilirsiniz. Unutmayın hepiniz Assassin siniz. 

Daha Fazla Göster
Assassin GO indir
DİĞER SÜRÜMLER