Assassin GO

Savaş Sizi Çağırıyor
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42.2 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil TR / EN
  • Firma Seninmaceran
3. Dünya savaşından sonra etraf çok tehlikeli ve her an bıçaklanabilir veya yakınınıza atom bombası düşebilir. Kalkanlarınızı alın ve sokağa çıkın etrafı temizlemek size düştü gerçek oyuncular ile çatışın ay sonundaki büyük ödülü kazanın.

Assassin GO hikayesine göre zamanımız 3. Dünya savaşı sonrası ve dünya çok güvensiz her yerde atom bombaları patlıyor her köşe başında sizi öldürmek isteyen binlerce oyuncu var. Oyunculara karşı kendinizi korumalı ve onlardan önce davranarak onlara acımadan öldürmez iseniz bu sizin sonunuz olur. 

Pokemon GO gibi GPS ile yani gerçek konumunuz ile oynanan oyunda kendi şehrinizdeki oyuncular ile savaşıyor ve bulunduğunuz şehri egemenliğiniz altına alabiliyorsunuz. Oyuncu sıralaması sayesinde yüksek puanlar yaparak her ay sonu ödüller kazanabilirsiniz. 

Temel amacımız Hayatta kalmak olan oyunda time chip yani oyun parasını şehrimizden topluyor ve kask, yelek ve gaz maskesi alarak gelecek saldırılardan kendimizi koruyabiliyoruz. Ayrıca topladığınız time chipler ile geniş menzilli silahlar alabilir ve atom bombası kullanabilirsiniz. Dostunuz bulunmayan bu oyunda her zaman tetikte ve korumalı olmanız gerekmekte. Türk yapımı olan Assassin GO kısa sürede binlerce oyuncu kazandı ve her ay sonu telefon gibi büyük ödüller veriyor. Rakiplerinize silahların menzili kadar yaklaşın ve rakibiniz den hızlı davranarak üstüne tıklayın ve saldıra tıklayın ve onu öldürün işte oynaması bu kadar kolay ne duruyorsun indir ve sende savaşa katıl. 

Daha Fazla Göster
Assassin GO indir
DİĞER SÜRÜMLER